ÜCRETSİZ KARGO
icon icon Anasayfaya Dön

Ücretsiz Kargo

İstanbul içi 50 TL + KDV üzeri* siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir.
İstanbul dışı 400 TL + KDV altındaki* siparişleriniz için kargo bedeli faturanıza yansıyacaktır.

*Kampanyadaki Ürünler Ücretsiz Kargonun Dışındadır.

*KDV hariç sipariş tutarlarını içermektedir.

İstanbul merkez dışında kalan bölgeler:

Adalar
Çatalca
Silivri
Büyükçekmece
Küçükçekmece
Şile
Avcılar
Beylikdüzü

* Ücretsiz gönderilerde; ağırlık hacim oranı fazla olan "kağıt", "su" vb. ürünlerde kargo ücreti talep edilecektir. Talep edilen bu gönderi ücreti sadece bu ürünler için alınacaktır. Sepet içerisinde yer alan bu ürünler (ağırlık hacim oranı fazla ürünler) dışındaki diğer ürünlerden kesinlikle kargo ücreti talep edilmemektedir.

Siparişimin Teslimat Süresi ve Koşulları Nelerdir? [+]

İstanbul içi 09.00-17.00 saatleri arasında verdiğiniz siparişlerinizi, bir sonraki iş gününde kendi araçlarımızla kapınıza getiriyoruz.

Ödeme seçeneği olarak Havale / EFT seçtiğiniz siparişlerin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. 

Resmi tatil günlerinde ve hafta sonlarında teslimat yapılmadığını lütfen dikkate alınız. 

İstanbul dışından verdiğiniz siparişleriniz anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla yapılır ve teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterir. 09:00-17:00 saatleri arasında verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir. İstanbul’a uzaklığınız 600 km'den az ise 24 saat içerisinde, daha uzak ise 48 saat içerisinde siparişleriniz kapınıza gelir.

Siparişimi Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim? 

Siparişinizi, eksiksiz olduğundan emin olduktan sonra teslimat formunu imzalayarak kabul ediniz. 

Satın aldığınız ürün/ürünlerde teslimat sırasında herhangi bir hasar tespit ederseniz 444 40 43'ü arayıp müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizin adınıza iade ve değişim işlemlerini başlatacaktır. 

İstanbul dışı gönderilerde, anlaşmalı kargo firması ürünleri eksiksiz ve hasarsız olarak teslim etmekle yükümlüdür. 
Teslim almadan önce dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda ‘Hasar Tespit Tutanağı’ hazırlatmanız gerekir. Kargo görevlilerinin hasar tespit tutanağında belirttikleri açıklamalara dikkat ediniz. Örneğin, "Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürün hasarlıdır." gibi bir tutanak, ürünün taşıma esnasında hasar görmediği şeklinde yorumlanmasına ve değişim esnasında soruna neden olabilir. 

Tam ve doğru ifadelerle tutanak yazılması için görevliyi uyarınız. 

Ürününüzü teslim alırken siparişin sizin adınıza olduğundan da emin olunuz. 

*1. kat ve daha yukarı katlara ürünlerin taşınmasının kargo firmasının sorumluluğuna girmediğini unutmayınız.
Adresime yakın kargo şirketi bulunmakta, siparişimi kargo şirketinden teslim alabilir miyim ?
ofiseteslim.com üzerinden verdiğiniz siparişler sadece vermiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir. Kargo şubelerinden teslimat yapılmamaktadır.

Siparişimin kargoya teslim edildiğinden nasıl haberdar olurum ?

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde, üyeliğiniz sırasında vermiş olduğunuz mail adresi ve cep telefonuna , kargonuzun gönderildiğine dair e-mail /sms gönderilmektedir.

Kargo firması teslimat adresimde beni bulamazsa ne olur ?

Anlaşmalı çalıştığımız kargo firmaları, teslimat adresinde herhangi birine ulaşamaz ise kapıya pusula bırakır. Pusula üzerinde teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefon numaraları yer alır. Pusula üzerinde yer alan bilgiler doğrultusunda kargo şubesi ile iletişim kurarak teslimat ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürününüz 3 gün boyunca ilgili kargo şubesinde bekletilir, bu süre içinde de teslimat yapılamaz ise siparişiniz firmamıza geri gönderilir

Kargo Teslimat adresimi nasıl değiştirebilirim ?

Teslimat adres değişikliğine yönelik talebiniz, sadece siparişinizin tedarik süreci içerisinde iken gerçekleştirilebilir. Talebiniz için , info@ofiseteslim.com'a e-mail gönderebilir ya da 444 40 43 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra teslimat adresine yönelik herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.