KARGO İADE KOŞULLARI
icon icon Anasayfaya Dön

KARGO İADE KOŞULLARI


Teslimat Süresi

Özel durumlar hariç ofiseteslim.com internet sitesinden sipariş edilen ürünler siparişin verilmesinden itibaren en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Özel durumlar, resmi ve bölgesel tatiller, yılbaşı ve birleştirilmiş dini bayram tatillerini kapsar.


mayakirtasiye.com 'un Sorumluluğu

mayakirtasiye.com nihai olarak ürünlerin son kullanıcıya eksiksiz ve kusursuz bir şekilde ulaştırılmasından sorumludur..


Kargo Ücretleri

Teslimat ile arızalı ve/veya hatalı gelen ürün/ürünlerin iade işlemlerinde kargo ücreti mayakirtasiye.com tarafından karşılanacaktır. Arızalı ve/veya hatalı gelen ürün/ürünler, ürün teslimatının olduğu aynı gün içerisinde müşteri tarafından tekrar kargo şirketine tarafımıza gönderilmek üzere teslim edilmelidir.

Sipariş verilen bir ürünün (İade koşullarına göre uygun olma şartı ile) iptal edilmesi ya da iade edilmesi halinde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır.

Faturanızda belirtilen üründen farklı, miktara göre eksik, ya da gözle görülür biçimde hasarlı bir ürün teslimatı yapılması halinde ve/veya sipariş bilgileriniz ile fatura bilgileriniz eğer birbirinden farklı ise; kargo görevlisi ile birlikte durumu açıklayan bir tutanak tutmalısınız. Size ürün/ürünler teslim edilirken kutusunun açılmış olup olmadığı hususunu tutanakta mutlaka belirtmelisiniz. Tutanak sizin ve kargo görevlisi tarafından mutlaka imzalanmalıdır. Eksik, farklı gelmiş ya da hasarlı olan ürün/ürünleri, en kısa sürede temin ederek adresinize ulaştırabiliriz. Bu durumda herhangi bir ek kargo ücreti ödemezsiniz.

Böyle bir durumla karşılaştığınızda dilerseniz sipariş verdiğiniz tüm ürünleri iade edebilirsiniz. Tutanağa teslim edilen ürünleri kabul etmediğinize dair bir not ilave ederek gelen kargo görevlisine iade etmelisiniz.

Ayrıca bu durumu açıklayan bir yazıyı en kısa sürede internet sitemizde “Bize Ulaşın” bölümünden veya info@ofistoptanciniz.com elektronik posta adresimize göndermelisiniz. İade işleminizin hatasız ve kısa süre içerisinde gerçekleşebilmesi için, bize hemen ulaşmanız çok önemlidir.
Bu şartlar içerisinde iade ettiğiniz tüm ürünlerin bedeli, havale/kredi kartı hesabınıza iade edilecektir