GİZLİLİK VE GÜVENLİK
icon icon Anasayfaya Dön

mayakirtasiye.com 'un tüm ÜYE’lerinin kişisel bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensibi doğrultusunda koruyan çevrimiçi bir alışveriş platformu olmayı hedeflemektedir.
Üyenin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, SİTE’nin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgiler kişisel bilgi olarak tanımlanmaktadır.

SİTE, mayakirtasiye.com 'un ÜYE’lerinin vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun önlemlerle desteklenmektedir.

mayakirtasiye.com Gizlilik Politikası, ÜYE’lerinin vermiş olduğu bilgilerin kullanılma amacını ve sitenin kullanılma şeklini içermektedir.

mayakirtasiye.com SİTE üzerinden KULLANICI’lar ve ÜYE’ler tarafından kendisine iletilen kişisel bilgileri işbu "Gizlilik Politikası" ve "Web Sitesi Kullanım Koşulları" hükümleri doğrultusunda kullanabilir. Bu bilgileri işleyebilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. mayakirtasiye.com aynı zamanda; KULLANICI ve ÜYE’nin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, SİTE’nin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgileri de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir.

KULLANICI’lara ve ÜYE’lere ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve aşağıda sayılan haller hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Kişisel bilgi ender olarak mayakirtasiye.com için veya onun adına davranan üçüncü taraflara veya mayakirtasiye.com 'un işi ile ilgili olanlara verilerin özgün olarak kullanım amaçlarını daha iyi işlemek ya da KULLANICI’ların ve ÜYE’lerin önerdiği amaçlara uygun olarak daha iyi hizmet verebilmek üzere verilir.

mayakirtasiye.com SİTE dahilinde başka sitelere link verebilir. mayakirtasiye.com link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

mayakirtasiye.com KULLANICI’ların ve ÜYE’lerin, SİTE’yi gizlilik politikasının maddelerine ya da yasalara aykırı olarak kullanıldığını tespit ederse ve yahut yetkili mercilerden bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse KULLANICILAR ve ÜYELER ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. KULLANICI’lar ve ÜYE’ler, işbu gizlilik politikasında yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını ve kabul etmiş sayılacağını ve kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder.

www.mayakirtasiye.com SİTESİ Gizlilik Politikasına gösterdiğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.